Stal Głowno - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Włókniarz Pabianice - Start Brzeziny 4:0
  • MKS 2000 Tuszyn - Orzeł Parzęczew 0:2
  • Pogoń Rogów - Sokół II Aleksandrów Łódzki 0:3
  • LKS Różyca - LKS Gałkówek 1:0
  • PTC Pabianice - GKS Bedlno 1:0
  • Victoria Rąbień - AZS WSEZKolejarz Łódź 7:0
  • Polonia Andrzejów (Łódź) - Stal Głowno 0:2
  • Krośniewianka Krośniewice - Górnik Łęczyca 1:0
  • KKS Koluszki - MKS II Kutno 0:2

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. daradam1 123
2. gozdi7 99
3. piotrek1710 93
4. PierrePujol 81
5. melanzpl 72
6. grzela007 60
7. tumek14 39
8. juventusfans 30
9. Masteralik 27
10. ArturB1994 21

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KKS Koluszki - Włókniarz Pabianice
MKS II Kutno - Krośniewianka Krośniewice
Górnik Łęczyca - Polonia Andrzejów (Łódź)
Stal Głowno - Victoria Rąbień
AZS WSEZKolejarz Łódź - PTC Pabianice
GKS Bedlno - LKS Różyca
LKS Gałkówek - Pogoń Rogów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - MKS 2000 Tuszyn
Orzeł Parzęczew - Start Brzeziny

Włókniarz Pabianice 4:0 Start Brzeziny
MKS 2000 Tuszyn 0:2 Orzeł Parzęczew
Pogoń Rogów 0:3 Sokół II Aleksandrów Łódzki
LKS Różyca 1:0 LKS Gałkówek
PTC Pabianice 1:0 GKS Bedlno
Victoria Rąbień 7:0 AZS WSEZKolejarz Łódź
Polonia Andrzejów (Łódź) 0:2 Stal Głowno
Krośniewianka Krośniewice 1:0 Górnik Łęczyca
KKS Koluszki 0:2 MKS II Kutno

Orzeł przebił się przez Stal

• autor: gozdi7, 2011-04-17 20:14

• Stal Głowno - Orzeł Parzęczew 0:2 (0:1)

Stal: Smużyński – Maciak, G. Piela, Okrasa, Mostowski – A. Tomczyk, Gibała, Kujawiak (w 76 min. Miziołek), T. Florczak – Gozdera (25 Kowalczyk), Kluska.

Czytaj Relacje z meczu !

Drużyna Stali Głowno zagrała w meczu kończącym kolejką nr 22 V ligi. Dobre rezultaty na innych stadionach sprawiły, że głownianie stanęli przed szansą wskoczenia na trzecie miejsce w tabeli. Warunek był jeden – zwycięstwo nad Orłem Parzęczew. Z pozoru nie było to arcytrudne zadanie, wszak goście niedzielnego spotkania plasowali się w środku stawki, ale pojedynki z Orłem zawsze należały do trudnych. Jesienią piłkarze Stali nie potrafili jednak znaleźć recepty na rywali i przegrali 3:2, tym razem miało być inaczej.
   Trener Marek Pawlak nie mógł skorzystać z usług Michała Pieli, który pauzował za kartki, a także braci Koszelskich, kontuzjowanych od dłuższego czasu. Pierwsze minuty wskazywały na to, że zgodnie z oczekiwaniami nie będzie to łatwy mecz. W tej wyrównanej walce Stal starała się narzucić swój styl gry, ale goście skutecznie wybijali z rytmu gospodarzy. Dodatkowo sytuacja skomplikowała się, gdy już w 25 min. boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Patryk Gozdera. Potem było jeszcze gorzej. W 28 min. goście przeprowadzili jedyną groźną akcję w pierwszej połowie i od razu strzelili gola. Smużyński nie miał żadnych szans przy uderzeniu. Ze strony Stali groźnie na bramkę głową uderzał G. Piela, ale jego strzał z trudem obronił czarnoskóry golkiper Orła.
   W drugiej połowie Stal nie rzuciła się od razu do ataku, ale systematycznie dążyła do wyrównania. Bardzo bliski tego był w 61 min. Tomasz Florczak, którego kapitalny strzał z 30 m o milimetry minął słupek bramki Parzęczewa. W miarę upływu czasu gra zaostrzała się coraz bardziej, ale sędzia dużo częściej przewinienia widział po stronie Stali. Na ostatnie minuty nie mający nic do stracenia gospodarze rzucili wszystkie siły do ataku. Na nic się to jednak zdało, bo rywale bardzo dobrze bronili, a ich szybkie kontry były trudne do zatrzymania. W 90 min. jedna z nich rozstrzygnęła losy meczu, Smużyński nie dał rady wygrać pojedynku sam na sam i po raz drugi wyciągał piłkę z siatki.
    Stal przegrała zatem pierwszy mecz w tej rundzie i zarazem pierwszy pod wodzą trenera Marka Pawlaka. Do końca sezonu droga jednak daleka i będzie wiele okazji, by powetować sobie porażkę z Orłem.

autor: ~Mister Adrian S. 2011-04-17 22:12:44

avatar Szkoda ale jeden mecz przegrany nic nie znaczy. Nieraz są takie dni że nic nie idzie zrobic mimo szczerych chęci.:( Wierze ze do konca sezonu pokażecie charakter w każdym meczu! piona!

autor: ~RTS! 2011-04-24 11:31:18

avatar Mister Adrian z przykroscia musze stwierdzic że jak odszedłeś to atmosfera sie zjebała.W szatni nie jest juz tak luźno, nikt nie potrafi rozładowac atmosfery ani zmobilizowac do grania taqk jak ty to nam wkrecałes:) i przez to takie głupie kartki i wyniki:( u Marka bys grał wiecej przemyśl to. Mysle że reszta chłopaków podziela moje zdanie.

autor: ~Grzela 2011-04-24 13:54:10

avatar RTS przedstaw sie, jesteś u nas w szatni, że wiesz jaka jest atmosfera ?

autor: ~RTS! 2011-04-24 21:09:06

avatar Jestem, co to da ze sie przedstawie jak co niektorzy mysla ze potrafia nie mniej niz Ronaldo.w tym klubie sa rowni i rowniejsi, wiecej tych czerwonych "wynikajacych z ostrej walki" musimy miec bo mamy bardzo zdolnych juniorow a Grzesiu z tobą to jestem w szatni od trampkarzy a w pile gramy razem z 15 lat .

autor: gozdi7 2011-04-25 10:36:12

Profil gozdi7 w Futbolowo lecz nadal nie chcesz się przedstawić

Autor: Treść:pozostało znaków:

Jak oceniasz sezon 2010/11

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Polonia Andrzejów (Łódź)Stal Głowno
Polonia Andrzejów (Łódź) 0:2 Stal Głowno